SSP Skoler

Her kan du se hvem der er SSP Kontaktlærer på skolerne samt Politiets Forebyggelsesbetjent og SSP- Ungdomskonsulent i de enkelte lokalområder og skoler.

Link til national vejledning: Behandling af personoplysninger i SSP samarbejdet

SSP Kontaktlærer: Thomas Nielsen, mail: thomas.nielsen113@skolekom.dk

Politiets SSP koordinator: Ib Andreassen, mail: Tlf. 40237393

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Anders Høngaard, mail: anders.hoengaard@hjoerring.dk Tlf. 41936927

SSP Kontaktlærer: Christoffer Larsen, mail: christoffer.larsen29@skolekom.dk

Politiets SSP koordinator: Peer Jensen, mail: pje019@politi.dk Tlf. 51432581

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Mads Hardahl-Haugaard, mail: mads.hardahl-haugaard@hjoerring.dk Tlf. 41936824

SSP Kontaktlærer: Jens Funk, mail: jens.funk@skolekom.dk

Politiets SSP koordinator: Peer Jensen, mail: pje019@politi.dk Tlf. 51432581

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Anders Høngaard, mail: anders.hoengaard@hjoerring.dk Tlf. 41936927

SSP Kontaktlærer, på Vrå Skole: Christian Vadsholdt, mail: christian.christensen79@skolekom.dk

Politiets SSP Koordinator: Ib Andreasen, mail: ian003@politi.dk Tlf. 40237393

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Anders Høngaard, mail: anders.hoengaard@hjoerring.dk

SSP Kontaktlærer, på Løkken Skole: Janne Søltoft, mail: janne.soeltoft@skolekom.dk

Politiets SSP Koordinator: Ib Andreasen, mail: ian003@politi.dk Tlf. 40237393

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Anders Høngaard, mail: anders.hoengaard@hjoerring.dk Tlf. 41936927

SSP Kontaktlærer Højene: Thomas Jensen, mail: thom1291@hjskole.dk Tlf. 41626298

Politiets SSP koordinator: Rasmus Edinger, mail: rra003@politi.dk Tlf. 51525901

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Mikael Thirup, mail: mikael.thirup@hjoerring.dk Tlf. 41936844

SSP Kontaktlærer: Mette Duch, mail: mett2999@hj.skole.dk Tlf. 28789898 

Politiets SSP koordinator: Rasmus Edinger, mail: rra003@politi.dk Tlf. 51525901

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Mikael Thirup, mail: mikael.thirup@hjoerring.dk Tlf. 41936844

SSP Kontaktlærer: Mads Jylling Kjeldgaard, mail: mads.jylling.kjaeldgaard@skolekom.dk

SSP Kontaktlærer: Mads Gaardlund, mail: mads.gaardlund@skolekom.dk

Politiets SSP koordinator: Peer Jensen, mail: pje019@politi.dk Tlf. 51432581

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Mads Hardahl-Haugaard, mail: mads.hardahl-haugaard@hjoerring.dk Tlf. 41936824

SSP Kontaktlærer: Christian Hvarre, mail: christian.hvarre@skolekom.dk

Politiets SSP koordinator: Peer Jensen, mail: pje019@politi.dk Tlf. 51432581

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Mads Hardahl-Haugaard, mail: mads.hardahl-haugaard@hjoerring.dk Tlf. 41936824

Arne Bang Carlsen, mail: ab@hpr.dk

Politiets SSP koordinator: Peer Jensen, mail: pje019@politi.dk Tlf. 51432581

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Mikael Thirup, mail: mikael.thirup@hjoerring.dk Tlf. 41936844

SSP samarbejdet omkring Hjørringskolen udgøres af: SSP kontaktlærere fra de enkelte afdelinger af Hjørringskolen, ledelse fra Hjørringskolen, Socialrådgiver fra Handicapafsnittet i Børne- familieafdelingen samt SSP- Ungdomskonsulenterne.

Følgende deltager i SSP samarbejdet omkring Hjørringskolen:

ADHD klasserne i Bagterp: Henry Monrad, mail: henr665y@hjskole.dk

G3 Klasse, Norgesvej: Kristian Vittrup, mail: Kris3617@hjskole.dk

Ledelsesrep. fra Hjørringskolen: Rikke Hedenskog, mail: rikke.hedenskog@hjoerring.dk

Heltidsundervisningen: Louise Bak, mail: Louise.bak@hjoerring.dk

K- klasserne i Højene: Jens Moldberg Kjeldsen, mail: jens1352@hjskole.dk

Socialrådgiver, Handicapafdelingen i B&F: Yvonne Klitholm, mail: yvonne.klitholm@hjoerring.dk

SSP- Ungdomskonsulenter: Anders Høngaard, Mads Hardahl-Haugaard, Mikael Thirup

SSP Kontaktlærer:
Torsten Ussing, mail: torsten.ussing@skolekom.dk
Kim Borup Kjeldsen, mail: kimborup@hjoerring.dk

Politiets SSP koordinator: Peer Jensen, mail: pje019@politi.dk Tlf. 51432581

Politiets kontakt vedr. skolepatrulje ol.:

SSP Ungdomskonsulent: Mikael Thirup, mail: mikael.thirup@hjoerring.dk Tlf. 41936844

Ungdomskolen:
Heltidsundervisningen i Ungdomsskolen SSP Kontaktlærer: Erik Gerald Balle, mail: erik.gerald.balle@hjoerring.dk Tlf. 41936954